wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Motolotnia
Opinia o produkcie
Serdecznie polecam, szybki kontakt ze sprzedawcą. Fachowe doradztwo.
Ocena produktu 5/5
Kontakt

Motolotnia

Tanarg - jest bez wątpienia najbardziej nowoczesnym i zaawansowanym technicznie wózkiem motolotniowym na rynku. Idea tego projektu wybiega zdecydowanie w XXI wiek zostawiając konkurencje w poprzedniej epoce. Wyposażony w silnik Rotax 912UL 100 KM wraz z osprzętem. W połączeniu ze skrzydłem BioniX2 13 uzyskaliśmy motolotnie o znakomitych osiągach, wygodną, ładną i przede wszystkim bezpieczną.
Lekka i super-wytrzymała kratownica z rur i profili kwasoodpornych, ubrana w całości w owiewki aerodynamiczne ,które scalają wózek w jedna bryłę zoptymalizowaną pod kątem aerodynamiki oraz komfortu załogi, wygodne fotele z pełną regulacją i możliwością ustawienia odległości orczyka koła przedniego wraz z dźwignią gazu i hamulca, znakomita amortyzacja: amortyzatory gazowo-olejowe, aluminiowy widelec przedni.
Tanarg to model luksusowy i za razem praktyczny. Zmyślnie zaprojektowana owiewka chroni pilota i pasażera przed naporem powietrza i deszczem w całym zakresie prędkości a zarazem wsiadanie i wysiadanie jest bardzo łatwe. Wózek wykonany jest z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Ergonomiczne rozmieszczenie wszystkich urządzeń pokładowych i sterownic daję w locie odczucie silnej spójności z maszyną i poczucie bezpieczeństwa.
BioniX2 to najnowsze skrzydło firmy Air Creation, które jest przełomem w dziedzinie projektowania skrzydeł motolotniowych. Jego unikalną cechą jest zmiana geometrii krawędzi spływu w locie.

Zródło: www.mikrolot.pl


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu